Školní akademie 2016/17

Školní akademie patří k tradičním akcím naší školy. Děti z prvního i druhého stupně při nich předvádějí  krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Žáci se také uplatňují jako moderátoři. V závěru celého programu svá taneční čísla předvádějí deváťáci, kteří se tak zpravidla originálním způsobem loučí se školou. V několika posledních ročnících školní akademie vystupovaly i paní učitelky a ani letos nevynechaly.
Akademie se vždy setká s velkým ohlasem publika, a to jak na dopoledních generálkách pro žáky, tak zvláště při večerním vystoupení, kdy účinkujícím přijdou zatleskat jejich rodiče a příbuzní i ostatní žáci školy - nejen současní, ale i mnozí absolventi.

více fotek zde a video zde

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno