Soutěž o nejhezčí vánoční stromeček zná své vítěze

14. 12. 2017

Krásná a zasloužená třetí příčka pro náš vánoční originál. Děkujeme všem, kteří nás svým "lajkem" podpořili.

Organizátor soutěže kvůli technickým problémů započítal pouze 412 hlasů, ale skutečně vás hlasovalo téměř 800 !!! a to je opravdu skvělé.

Zahradnictví Chládek:

Vážení zákazníci a hlasující v soutěži o nejhezčí vánoční stromeček základních škol Prahy 6, velice se omlouváme za technické problémy, které nastaly během včerejšího dne na naší facebookové stránce, kde probíhá hlasování. Přestože jsme se soutěžním albem nikterak nemanipulovali, došlo k chybnému zobrazování soutěžních fotografií a některé školy tak byly v hlasování znevýhodněny. Během celého průběhu hlasování počty hlasů několikrát denně monitorujeme a dospěli jsme k závěru, že nejspravedlivější bude soutěž předčasně ukončit a pořadí stanovit podle počtu hlasů ze dne 12. prosince do 16:00, kdy hlasování nebylo ovlivněno špatně se zobrazujícím počtem fotografií v albu.

Děkujeme za pochopení, a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Vítězům soutěže moc gratulujeme

Ceny v soutěži:
1. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 20.000 Kč
2. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 10.000 Kč
3. místo - poukaz na nákup zboží v ZC Chládek v hodnotě 5.000 Kč

Zúčastněné stromečky k nahlédnutí zde

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.