Tři druhy jídel a posouzení jídelníčku školní jídelny

Od 4.4.2016 bude školní jídelna nabízet výběr jídel ze tří druhů. Školní jídelny jsou v současné době sledovány a hodnoceny.Základem hodnocení jsou Nutriční doporučení vydaná Státním zdravotním ústavem. Vzhledem k občasným připomínkám k nabízeným jídlům jsem požádal HSHMP o posouzení jídelníčku pokrmů připravených ve školní jídelně (viz. příloha). Jídelníček byl posouzen z hlediska současných trendů v dětské výživě s přihlédnutím k mezinárodním doporučeným dávkám i doporučeným
výživovým dávkám, ze kterých dosud vychází Spotřební koš.

Školní jídelna připravuje tři druhy jídel s výjimkou prvního týdne školního roku, kdy připravuje jedno jídlo.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy

Přiložené soubory

posouzeni-jidelnicku.pdf 1014 kB PDF dokument

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno