Tři druhy jídel a posouzení jídelníčku školní jídelny

Od 4.4.2016 bude školní jídelna nabízet výběr jídel ze tří druhů. Školní jídelny jsou v současné době sledovány a hodnoceny.Základem hodnocení jsou Nutriční doporučení vydaná Státním zdravotním ústavem. Vzhledem k občasným připomínkám k nabízeným jídlům jsem požádal HSHMP o posouzení jídelníčku pokrmů připravených ve školní jídelně (viz. příloha). Jídelníček byl posouzen z hlediska současných trendů v dětské výživě s přihlédnutím k mezinárodním doporučeným dávkám i doporučeným
výživovým dávkám, ze kterých dosud vychází Spotřební koš.

Školní jídelna připravuje tři druhy jídel s výjimkou prvního týdne školního roku, kdy připravuje jedno jídlo.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy

Přiložené soubory

posouzeni-jidelnicku.pdf 1014 kB PDF dokument

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...