Tři druhy jídel a posouzení jídelníčku školní jídelny

1. 4. 2016

Od 4.4.2016 bude školní jídelna nabízet výběr jídel ze tří druhů. Školní jídelny jsou v současné době sledovány a hodnoceny.Základem hodnocení jsou Nutriční doporučení vydaná Státním zdravotním ústavem. Vzhledem k občasným připomínkám k nabízeným jídlům jsem požádal HSHMP o posouzení jídelníčku pokrmů připravených ve školní jídelně (viz. příloha). Jídelníček byl posouzen z hlediska současných trendů v dětské výživě s přihlédnutím k mezinárodním doporučeným dávkám i doporučeným
výživovým dávkám, ze kterých dosud vychází Spotřební koš.

Školní jídelna připravuje tři druhy jídel s výjimkou prvního týdne školního roku, kdy připravuje jedno jídlo.

Mgr. Ota Bažant, ředitel školy

Přiložené soubory

posouzeni-jidelnicku.pdf 1014 kB PDF dokument

Provoz MŠ uzavřen

29. 6. 2018

V době letních prázdnin od 30. 6. – 2. 9. 2018 bude provoz MŠ uzavřen. Z důvodu malého počtu přihlášených dětí je letní městský tábor MŠ v termínu 6. – 10. 8 2018 zrušen.

Vysvědčení

29. 6. 2018

29. 6. 2018 proběhne od 8.- 8.45 hod. rozdávání vysvědčení v jednotlivých třídách. V 8.45 hod. bude výuka ukončena. Žáci 1.stupně mohou využít služeb školní družiny ve spojeném oddělení na každé budově školy do 18 hod. Výdej obědů ve ŠJ bude od 10-12 hod.