Úspěšný žák

Dne 7. června 2017 proběhlo v Písecké bráně vyhlášení a předání ocenění „Úspěšný žák“ žákům základních škol městské části Prahy 6.

Vedení školy Emy Destinnové ocenilo žáky:

Kryštof Míča – žáka 5. třídy za reprezentaci v soutěžích v anglickém jazyce a matematice,

Leona Sedlářová – žákyně 5. třídy, reprezentuje a získává ocenění i z celostátních pěveckých soutěží,

Soňa Šaginjanová – žákyně 9. ročníku za úspěšnou reprezentaci na olympiádách z anglickém a francouzském jazyce.

Všem srdečně gratulujeme.

Vybraným základním školám, která splnila daná kritéria bylo předáno pro šk. rok 2017/2018 statut „Excelentní jazyková škola“, který převzal ředitel školy Mgr. Ota Bažant.

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...