Úspěšný žák

Dne 7. června 2017 proběhlo v Písecké bráně vyhlášení a předání ocenění „Úspěšný žák“ žákům základních škol městské části Prahy 6.

Vedení školy Emy Destinnové ocenilo žáky:

Kryštof Míča – žáka 5. třídy za reprezentaci v soutěžích v anglickém jazyce a matematice,

Leona Sedlářová – žákyně 5. třídy, reprezentuje a získává ocenění i z celostátních pěveckých soutěží,

Soňa Šaginjanová – žákyně 9. ročníku za úspěšnou reprezentaci na olympiádách z anglickém a francouzském jazyce.

Všem srdečně gratulujeme.

Vybraným základním školám, která splnila daná kritéria bylo předáno pro šk. rok 2017/2018 statut „Excelentní jazyková škola“, který převzal ředitel školy Mgr. Ota Bažant.

Příběhy našich sousedů

Národní technická knihovna

Závěrečná prezentace žákyň 9. ročníku proběhne ve čtvrtek 1. března 2018 od 15:30 v NTK.