Výběrové řízení na Antivir s webfiltrem

6. 12. 2016

Vyhlášení veřejné zakázky malého rozsahu

Ředitel Základní školy a Mateřské školy Emy Destinnové oznamuje vyhlášení veřejné zakázky malého rozsahu:

Název zakázky: Výběrové řízení na Antivir s webfiltrem.

Místo plnění dodávky/služby: Základní škola Emy Destinnové, nám. Svobody 3/930, 160 00  Praha 6

Termín: prosinec 2016

Nabídky posílejte do pátku 9. 12. 2016 na adresu školy ZŠ Emy Destinnové,

náměstí Svobody 3/930, 160 00 Praha 6 nebo email: info@zsemydestinnove.cz – do 14.00

Specifikace dodávky:

Ochrana proti: kompletní antivirová ochrana (antivir, malware, …) ve školní síti, internetového připojení a emailu.
Ochrana proti nežádoucím webům: Možnost centrálně zablokovat návštěvy erotických webů, webu s cracky, stránek s možností nákupů, a jiných nežádoucích stránek.
Vzdálená správa: Musí obsahovat možnost centrální vzdálené správy jak antiviru, tak přístupu na web.
Licencování: Ideálně možnost měsíční platby podle aktuálně používaných antivirů a web filtru. Maximální počet PC 180 v síti.

Realizace:

• ukončení díla do 25. 12. 2016

Platební podmínky:

• zadavatel neposkytuje zálohu,
  • platba fakturou v předepsaném termínu

Kritérium hodnocení nabídky:

• 60% cena
  • 30% technické řešení
  • 10% způsob licencování

Požadovaný obsah nabídky:

• základní údaje o uchazeči,
  • výše nabídkové ceny včetně DPH,
  • doba plnění zakázky,
  • délka záruky a záruční podmínky

Další podmínky zakázky:

• zadavatel si vyhrazuje právo vyřadit nabídky, které nesplní požadovaný obsah zakázky, odmítnout všechny nabídky nebo výzvu zrušit bez udání důvodu
  • nabídku podává uchazeč bezplatně
  • nedostatečná informovanost, mylné chápání této výzvy, chybně navržená nabídková cena apod. neopravňuje uchazeče požadovat dodatečnou úhradu nákladů nebo zvýšení ceny

V Praze dne 6. 12. 2016

Zápis do 1. třídy

16. 4. 2024 - 17. 4. 2024

Zápis do 1. ročníku pro šk. rok 2024/25 proběhne 16. a 17. 4. 2024 (14 - 18 hod.)