Zahraniční zájezd Anglie

8. 6. 2017

Program studijně - poznávacího zájezdu do Anglie byl velmi pestrý. Kromě zdokonalování anglického jazyka byla na programu návštěva filmových studií Warner Bros, kde se natáčela série filmů o Harrym Potterovi, vodní hrad Hever castle, historické doky v Rochesteru a přímořské městečko Brighton.

Foto zde

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.