Zahraniční zájezd Anglie

Program studijně - poznávacího zájezdu do Anglie byl velmi pestrý. Kromě zdokonalování anglického jazyka byla na programu návštěva filmových studií Warner Bros, kde se natáčela série filmů o Harrym Potterovi, vodní hrad Hever castle, historické doky v Rochesteru a přímořské městečko Brighton.

Foto zde

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.