Zahraniční zájezd Anglie

8. 6. 2017

Program studijně - poznávacího zájezdu do Anglie byl velmi pestrý. Kromě zdokonalování anglického jazyka byla na programu návštěva filmových studií Warner Bros, kde se natáčela série filmů o Harrym Potterovi, vodní hrad Hever castle, historické doky v Rochesteru a přímořské městečko Brighton.

Foto zde

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.