2018/19

Ilustrativní obrázek článku LiStOVáNí 19.
leden

LiStOVáNí

Listování se na naší škole uskutečnilo v pátek 18. ledna. Jedná se o velmi úspěšnou formu motivování dětí ke čtení, kterou po celé ČR propaguje herec Lukáš Hejlík společně se svými kolegy. více

Ilustrativní obrázek článku Zpravodaj: září - listopad 13.
prosinec

Zpravodaj: září - listopad

Dovolte nám, abychom vám podali informace za období září – listopad 2018 a o dalších plánovaných aktivitách. více

Ilustrativní obrázek článku Předškolák 19.

Předškolák

První setkání se neslo pod názvem „Podzimní hrátky“. více

Vysvědčení

31. 1. 2019

Předávání vysvědčení za 1.pololetí školního roku 2018/19 (harmonogram výuky bude upřesněn).