Videogalerie

Ilustrativní obrázek článku Škola v přírodě 3.D / 3.A 9.
květen

Škola v přírodě 3.D / 3.A

Tématem školy v přírodě byly Staré pověsti české. Děti ze 3. A i 3. D trávily společně 4 dny v pěkném prostředí. Počasí nám přálo, program byl velmi pestrý a děti každý večer ulehly se spoustou zážitků z prožitého dne. Na stýskání nebyl vůbec čas. K dobré pohodě přispěla péče vychovatelek a kuchařů… více

Třídní schůzka rodičů žáků 5 roč., kteří se zúčastní poznávacího pobytu v Anglii od 7. – 13. 9. 2019. Schůzka proběhne od 19 hod. (po skončení třídních schůzek v kmenových třídách), v učebně 214.

Třídní schůzky hlavní budova

27. 5. 2019

Hlavní budova

3.B, 3.C, 4. - 9. ročník + konzultace pro rodiče. V 17:30 hod. proběhne schůzka zástupců rodičů s vedením školy uč. 205

Fotografování

4. 6. 2019

Fotografování třídních kolektivů dle zájmu tříd od 8 hod., 1. a 2.st.