1. B

O třídě

Třídní učitelka: Mgr. Jana Dvořáková
Počet žáků: 26


Aktuálně

Škola v přírodě

V říjnu jsme vyrazili na Šumavu na seznamovací školu v přírodě. Děti si užily pobytu v lese, navštívily jelení oboru, zahrály si různé hry a vyrobily drobnosti na památku. Všem se nám to moc líbilo a na jaře pojedeme znovu.

Botanická zahrada

V září jsme se byli podívat v Botanické zahradě v Tróji, kde se nám líbil hlavně skleník Fata Morgana s poletujícími motýly.

Návštěva školní knihovny

Na začátku školního roku šly děti na svou první návštěvu školní knihovny. Děti si návštěvu užily a mnohé si také vypůjčily knihu.

 Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Čj M Tv Čj Čj        
Út Čj Vva M Aj ČJ        
St M Čj Pr Hv M        
Čt Čj M Aj Tv ČJ        
Čj M Čj          

Fotogalerie

školní rok 2017/18


Dokumenty


Kontaktujte třídního učitele

 

e-mail: dvorja66@seznam.cz


Kalendář akcí

Přednáška v CITU

Přednáška pro rodiče. Úterý 24. 10. 2017 v 16:30 hodin v rodinném a komunitním Centru inspirace a tvořivosti, Charlese de Gaulla 18, Praha 6...

Podzimní prázdniny

ZŠ a ŠD, ŠJ v době podzimních prázdnin mimo provoz. MŠ - všechna oddělení budou spojena na HB do oddělení Motýlků v běžném provozu 7-17 hod. se stravováním.

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Videoprohlídka

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové