2. A

Třídní učitelka: Mgr. Eva Wollnerová
Počet žáků:

Září

Vesele jsme vstoupili do druhé třídy. S velkým zájmem jsme četli úžasné zajímavosti z prázdninových deníků. Navštívili jsme knihovnu a vyhlásili další kolo čtenářské soutěže. Začali jsme s plaveckým výcvikem a mnoho nového se dozvěděli v Planetáriu.

Říjen

Opět jsme začali s bruslením na stadionu HC Hvězda. Je znát, že už máme dovednosti z prvního ročníku. Vyučování nám obohatily projekty Cizinec - našinec a Veselým letem hudebním světem. Nejvíce jsme si ale užili poslední říjnový den. Hallowen ve třídě byl ve znamení kouzel a čarování, takže se výborně dařilo počítání i čtení. Pochutnali jsme si i na kouzelném dýňovém koláči vlastní výroby.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po ČJ M ČJ

AJ

1/2 ČJ

M PRV ČJ 1/2 ČJ
St VV ČJ AJ M ČJ
Čt 1/2 M ČJ PRV ČJ 1/2 M
TV TV M ČJ HV

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Eva Wollnerová

e-mail: eva.wollnerova@zsemydestinnove.cz

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.