3. A

O třídě

Třídní učitelka: Mgr. Věra Sedláčková
Počet žáků: 28


Aktuálně

Bruslení na Hvězdě

5.10. jsme šli poprvé bruslit na stadion Hvězda. Budeme chodit každý měsíc v rámci hodin TV, které si tak můžeme zpestřit. Děti si to moc užily.

Břevnovský klášter

Ke státnímu svátku sv. Václava navštívila naše třída 3. A Břevnovský klášter. Prohlédli jsme si areál, zahrady i podzemí. Z poutavého vyprávění paní lektorky a promítání filmu jsme se dověděli spoustu zajímavostí o historii knížete Václava. Exkurze se nám moc líbila.


Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po ČJ M PR ČJ        
Út ČJ AJ M TV ČJ        
St M ČJ PR ČJ HV        
Čt M ČJ TV PR AJ        
AJ ČJ Vva M          

Fotogalerie


Dokumenty


Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Věra Sedláčková

e-mail: vera.sedlackova@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Přednáška v CITU

Přednáška pro rodiče. Úterý 24. 10. 2017 v 16:30 hodin v rodinném a komunitním Centru inspirace a tvořivosti, Charlese de Gaulla 18, Praha 6...

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Videoprohlídka

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové