3. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Obstová, od 16.10.2017 do 28.2.2018 Ilona Krejčí
Počet žáků: 22

Na jedné lodi

Zažili jsme společnou dobrobružnou výpravu :-) Naši loď ohrožovala bouře, museli jsme překonat nebezpečnou bažinu, obstarat si potravu a nakonec jsme se zúčastnili kouzelné hudební noci u domorodců...

Muzeum hudby

V Českém muzeu hudby jsme se v programu Cesta kolem světa vydali společně se 3.D do dalekých krajin, třeba do Egypta, Japonska a mezi kovboje a indiány a poznali melodie tamější hudby.

Kočky se zavázanýma očima

V třídnické hodině jsme si povídali o handikepovaných lidech, kteří kreslí obrazy ústy či nohama. Vyzkoušeli jsme si to. A také nakreslit kočičí hlavu se zavázanýma očima. Jak se nám to povedlo, se podívejte do fotoarchivu ;o)

Projekt Národní dvadlo

V letošním roce uplyne 150 let od položení základního kamene Národního divadla. Proto jsme se seznámili s historií a významem naší "Zlaté kapličky".

Botanická zahrada

V únoru jsme v rámci výuky prvouky navštívili Botanickou zahradu v Tróji, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací zejména o užitkových rostlinách.

Plavání

Na konci ledna jsme úspěšně ukončili školu plavání v bazénu Axa a získali Mokrá vysvědčení. Nejenže nás plavání moc bavilo, ale všichni jsme se v něm také zdokonalili.

Staročeské Vánoce

V prosinci jsme se vydali do Třebíze na statek, kde jsme mohli zakusit atmosféru pravých staročeských Vánoc.

Hvězdárna a divadlo

V listopadu jsme navštívili Štefánikovu hvězdárnu na Petříně a zhlédli představení Nebojsa v divadle Minor.

Dny myslivosti

Dne 12.10.2017 jsme si poslechli zajímavou přednášku v Národním zemědělském muzeu. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací nejen o práci myslivců, ale i o lesní zvěři. Přednáška byla doplněna o ukázky vábení zvěře a myslivecké fanfáry. Na závěr jsme dostali vábničky a vyzkoušeli jsme si napodobit zvuky některých zvířat.

Zdravíme ze 3.C

Děti z loňské 2.A se přestěhovaly na hlavní budovu, zabydlely se zde jako 3.C a s chutí se pustily do práce  ;o)

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj Aj M Tv Cj
Út M Cj Cj Pr Aj Vva
St Cj M Cj Pr
Čt TH Tv M Pr HV
Aj Cj M PC Cj

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Pavla Obstová

e-mail: pavla.obstova@zsemydestinnove.cz

Ilona Krejčí

e-mail: ilona.krejci@zsemydestinnove.cz

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno