3. D

Třídní učitelka: PhDr. Radka Urbanová
Počet žáků: 21

Vánoční dílna

1. 12. 2017 v rámci celoškolního projektu děti na vánoční dílně připravovaly výrobky, které budou prodávat na vánočních trzích dne 4. 12. 2017. Všichni pracovali s chutí, práce je moc bavila a už se těší jak budou rodiče překvapeni.

Projektový den

Náš projekt byl zaměřen na respektování pravidel silničního provozu, chování v dopravních prostředcích, hromadnou městskou dopravu a orientaci ve městě podle plánu. Cílem byla návštěva Muzea městské hromadné dopravy ve Střešovicích. Cestou do muzea děti sledovaly názvy ulic a důležité budovy, které po návratu do školy zapisovaly do plánu okolí školy. V muzeu je paní průvodkyně seznámila s historií MHD a ukázala jim zajímavé muzejní exponáty. Děti pak ve skupinkách ve škole zaznamenávaly tyto informace do pracovního listu.

Dny myslivosti

Dne 12.10.2017 jsme navštívili zajímavou přednášku v Národním zemědělském muzeu. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací nejen o práci myslivců, ale i o lesní zvěři. Přednáška byla doplněna o ukázky vábení zvěře a myslivecké fanfáry. Na závěr jsme dostali vábničky a vyzkoušeli jsme si napodobit zvuky některých zvířat.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj Aj Cj Tv Cj
Út Cj Pr M Cj Aj
St Pr M Cj M
Čt TH Tv M Hv Cj Vva
Aj M Pr Cj Pc

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Radka Urbanová

e-mail: radka.urbanova@zsemydestinnove.cz

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno