3. D

Třídní učitelka: Mgr. Elena Malchárková

V prosinci jsme ve škole zažívali sváteční atmosféru. Proběhly vánoční trhy, navštívil nás Mikuláš, děti si připravily pěknou besídku. Navzájem si rozdaly milé dárečky a připravily zábavný program pro spolužáky. Nakonec si v pátek ve Schwarzenberském paláci prohlédly výstavu a vyrobily svého anděla.

Po celý prosinec děti vytvářely vánoční knihu.

Pokusy s vodou

Výuku prvouky jsme si zpestřili zajímavou hodinou s panem učitelem Němečkem. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o vodě a koloběhu vody v přírodě. Už víme, proč padá sníh, proč kroupy jsou jen v létě a co můžeme najít ve vodě.

Pololetní vysvědčení

Na pololetní vysvědčení můžeme být pyšní. Každý pracoval, jak nejlépe uměl a tak jsme si na hezké známky připili rychlými špunty.

Tenis v nafukovací hale na Kotlářce

V prvním pololetí jsme se zdokonalili v plavání, nyní jsme se vrhli na tenis. Někteří se s tímto sportem teprve seznamovali, jiní si své tenisové umění ještě zdokonalili. Těšíme se na jaro, kdy se s paní trenérkou znovu uvidíme a zahrajeme si pod širým nebem.

Hmotnost a objem

Učivo nám vysvětlil pan učitel Němeček, který si pro nás připravil zajímavé ukázky. Všechno jsme viděli na vlastní oči.

Návštěva zubní ordinace

Velice děkujeme za pozvání! Někdo se možná zubaře bojí, ale my už víme, že není proč se bát. Už si umíme správně čistit zuby a víme, k čemu se který nástroj v zubní ordinaci používá. Z návštěvy si každý odnesl pěkný dárek v podobě zubního kartáčku a pasty.

Vidím nevidím

Na návštěvu Nové scény Národního divadla jsme se dlouho těšili. Krásně jsme se oblékli a představení si opravdu užili. Byl to zážitek!

Prohlídka Národního divadla

Národní divadlo jsme prošli úplně celé. Viděli jsme základní kameny, posadili se do hlediště a nakonec se vyfotografovali na střeše. Pan průvodce nám všechno vysvětlil a trpělivě odpovídal na všechny naše otázky.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18