4. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Obstová
Počet žáků:

D21

V divadle D21 jsme se ve veselém představení podle Jana Wericha Fimfárum dozvěděli, co znamená "Až opadá listí z dubu", a v následující dílně jsme přemýšleli, jaké  mohou mít lidé závislosti.

Dopravní hřiště

Čtvrtá třída se hladce rozjela a my jsme si vyjeli na dopravní hřiště na Vypich. Těšíme se, že na konci školního roku všichni získáme cyklistický řidičský průkaz ;-)

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Pavla Obstová

e-mail: pavla.obstova@zsemydestinnove.cz

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.