4. C

Třídní učitelka: Mgr. Hana Hedlová
Počet žáků:

Projekt - Okno do Afriky

6.10. měly děti již třetí přednášku na téma Afrika. Minule děti ochutnávaly speciality africké kuchyně, tentokrát se dozvěděly, jaké hry hrají africké děti a jak tráví svůj volný čas.

Projektový den - Krištof Kintera: Nervous Trees (Nervózní stromy)

19.10. jsme s dětmi v rámci projektového dne navštívili fantastickou výstavu výtvarníka Krištofa Kintery v Rudolfinu. Myslím, že i ti nejzarputilejší odpůrci výstav se pobavili a zjistily, že i umění může být zábavné, vtipné a oslovující.

Den s myslivcem

12.10. se naše děti zúčastnily programu v Zemědělském muzeu Den s myslivcem. Přednáška byla velmi zajímavá, děti se dozvěděly, co je náplní práce myslivce. Naučily se například vábit zvěř a pohladily si opravdového loveckého psa.

Den s lesníkem

21.9. Lesy hlavního města Prahy nám ve Stromovce zajistily program Den s lesníkem. Děti se dozvěděly, co všechno má na starosti lesník, jaké používá oblečení, pomůcky a přístroje. Dozvěděly se spoustu zajímavostí o lesní zvěři.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Aj M Cj Tv   Vvj Vvj
Út M Cj Pří Cj Vl
St Hv M Vl Cj Aj
Čt TH M Tv Pcj/Pc Cj
Cj Aj M Cj Pří

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Hana Hedlová

e-mail: hana.hedlova@zsemydestinnove.cz

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.