4. C

O třídě

Třídní učitelka: Mgr. Hana Hedlová
Počet žáků: 


Aktuálně

Projekt - Okno do Afriky

6.10. měly děti již třetí přednášku na téma Afrika. Minule děti ochutnávaly speciality africké kuchyně, tentokrát se dozvěděly, jaké hry hrají africké děti a jak tráví svůj volný čas.

Projektový den - Krištof Kintera: Nervous Trees (Nervózní stromy)

19.10. jsme s dětmi v rámci projektového dne navštívili fantastickou výstavu výtvarníka Krištofa Kintery v Rudolfinu. Myslím, že i ti nejzarputilejší odpůrci výstav se pobavili a zjistily, že i umění může být zábavné, vtipné a oslovující.

Den s myslivcem

12.10. se naše děti zúčastnily programu v Zemědělském muzeu Den s myslivcem. Přednáška byla velmi zajímavá, děti se dozvěděly, co je náplní práce myslivce. Naučily se například vábit zvěř a pohladily si opravdového loveckého psa.

Den s lesníkem

21.9. Lesy hlavního města Prahy nám ve Stromovce zajistily program Den s lesníkem. Děti se dozvěděly, co všechno má na starosti lesník, jaké používá oblečení, pomůcky a přístroje. Dozvěděly se spoustu zajímavostí o lesní zvěři.

 

Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Aj M Cj Tv   Vvj Vvj    
Út M Cj Pří Cj Vl        
St Hv M Vl Cj Aj        
Čt TH M Tv Pcj/Pc Cj        
Cj Aj M Cj Pří        

Fotogalerie

školní rok 2017/18


školní rok 2016/17


Dokumenty


Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Hana Hedlová

e-mail: hana.hedlova@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...

Videoprohlídka

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové