5. A

Třídní učitelka: Mgr. Ivana Steinerová
Počet žáků: 26

Anglie

Ve dnech 7. - 13. října jsme někteří z nás vyrazili za velkým dobrodružstvím přes kanál La Manche na studijní pobyt do anglického městečka Worthing, kde nás již netrpělivě očekávaly naše nové rodiny.

I přesto, že jsme měli typicky anglické počasí, jsme se nenechali odradit a podnikli jsme spoustu zajímavých výletů. Zkušenosti i zážitky jsou veliké a my se těšíme zase někdy příště!

Projektový den - "Být jiným"

V tento den jsme se celá třída vypravili do ekologického centra v Šárce, kde se z nás na pár hodin stali ekologičtí průzkumníci. Dozvěděli jsme se zásady kompostování, jak vypadá žížalí televize nebo jak máme zacházet s tolik vzácnou vodou. Uvědomili jsme si, že jsme součástí přírody a musíme naši planetu šetřit a pečovat o ni.

Příroda je otevřená kniha moudrosti, ze které se vyplatí umět číst.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj Tv Aj M Pří
Út M Cj Pcj/Pc Vl Cj
St Cj M Cj Hv Pří
Čt TH Aj M Cj   Vvj Vvj
M Tv Cj Inf Aj Vl

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Ivana Steinerová

e-mail: ivana.steinerova@zsemydestinnove.cz

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.