5. A

Třídní učitelka: Mgr. Klára Neubauerová

Anglie - 6. - 12. 10. 2018

Velká část dětí z naší třídy se začátkem října zúčastnila báječného zájezdu do Anglie, konkrétně do městečka Worthing a jeho okolí. Děti byly skvělé, zvládly naprosto bez problému komunikovat v angličtině, ať už u rodin, či v jazykové škole.

Každý den jsme měli možnost cestovat po okolí a moc jsme si to užili!

Hravý architekt - předávání ocenění nějlepším architektům ČR a Slovenska - Španělský sál

Závěrečnou tečkou projektu byla návštěva Španělského sálu a malé vystoupení, kterého jsme se před těmi nejlepšími architekty, mohli zúčastnit i my.

Hravý architekt - výstava ve slévarně - Pražský hrad

Projekt Hravý architekt byl završen výstavou prací děti z celého světa. I my jsme na této výstavě nemohli chybět.

Narozeniny

Úterý 18. 9. jsme si s dětmi moc užili a to hlavně díky báječnému překvapení. Chtěla bych jim tímto velmi poděkovat za krásný narozeninový dárek, což byla oslava ve třídě se vším všudy. Byla  jsem neuvěřitelně dojatá a moc vděčná. Děkuji :)

{{gallery 206}

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Mgr. Klára Neubauerová

e-mail: klara.neubauerova@zsemydestinnove.cz

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.