5. D

Třídní učitelka: Mgr. Hedvika Budilová

Vánoční projekt

30.listopadu 2018 se ve škole uskutečnil tradiční vánoční projektový den. Během dopoledního vyučování žáci vytvářeli a vyraběli různé vánoční dekorace. Pod rukama  dětí vznikali krásní andělíčci, nechyběly adventní věnce a přáníčka. Vánoční tvoření se moc povedlo.

Beach volejbal

Dne 16.11.2018 si žáci 5.D opět vyrazili zasportovat do beach volejbalové haly na Strahově. Děti si vyzkoušely míčové disciplíny a dvouhodinovým tréninkem si pěkně protáhly tělo.

Planetárium

Všechny páté třídy navštívily výukový program holešovického planetária o vesmíru. Žáci si prohlédli noční oblohu, na chvíli viděli různá souhvězdí, ale i fotografie planet naší sluneční soustavy. Zajímavá byla i expozice v hale planetária.

Česká televize

V pondělí 22. října navštívila naše třída exkurzi v České televizi Na Kavčích horách. Naši průvodci nás seznámili s historií televize a ukázali nám studia, kde se natáčí Události, ale třeba i Kouzelná školka nebo Planeta YO. Sami jsme si mohli vyzkoušet práci kameramana či televizního komentátora. Náhledli jsem do maskérny a hlavní režie. Byl to pro nás velký zážitek i zkušenost.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Mgr. Hedvika Budilová

e-mail: hedvika.budilova@zsemydestinnove.cz

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Den otevřených dveří MŠ

14. 3. 2019

Hlavní budova školy

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.