6. A

Třídní učitel: Bc. Luděk Ullík
Počet žáků:

Projektový den

Dne 19. listopadu 2017 proběhl projektový den, v našem případě na téma EU. Přednášku, zábavnou formou, nám uspořádali zaměstnanci Ministerstva dopravy.

GO - kurz

Ve dnech 20. – 22. září 2017 jsme se zúčastnili GO – kurzu. Tato každoročně velmi zdařilá akce je zaměřena na nově se tvořící kolektivy šestých ročníků a usnadnění přechodu žákům na druhý stupeň základní školy. Užili jsme si spoustu zábavy a akce splnila svůj účel.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj M 2.jaz Fy Aj D   Vo
Út M Vv Vv Cj Z   CvJaz
St 2.jaz Inf Cj Pc D Tv
Čt TH M Aj Pp OV Vz
M Cj Tv Aj 2.jaz Hv

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Bc. Luděk Ullík

e-mail: ludek.ullik@zsemydestinnove.cz

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.