6. D

O třídě

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Müllerová
Počet žáků: 


Aktuálně

Go kurz

Ve dnech 13. – 15. září 2017 jsme se zúčastnili Go – kurzu. Tento kurz každoročně pořádají pro žáky šestých tříd a jejich třídní učitele vyškolení lektoři, jejichž snahou je žákům usnadnit přestup na druhý stupeň. Program je zaměřen především na stmelení nového kolektivu, uvědomění si své role v něm a na rozvoj schopnosti týmové spolupráce. Pobyt se konal v rekreačním středisku Machův Mlýn, kde jsme si užili spoustu zábavy a nevšedních zážitků. Akce splnila svůj účel, jen škoda, že jsme tam nemohli zůstat déle…Rozvrh

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po M Cj 2.jaz/Pcv Z Aj   Pc OV  
Út Fy M Cj D Inf   CvJaz    
St 2.jaz/Drv Tv M Vz Vv Vv      
Čt TH D Aj Cj Hv Vo      
M Pp Cj Aj 2.jaz/Sph Tv      

Fotogalerie

školní rok 2017/18


školní rok 2016/17


Dokumenty


Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Kateřina Müllerová

e-mail: katerina.mullerova@zsemydestinnove.cz


Kalendář akcí

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Videoprohlídka

Žáci právě připravují videoprohlídku naší školy. Jak to u nás vypadá se zatím můžete podívat zde

Ema Destinnová

Ema Destinnová (1878 - 1930) byla světoznámá česká operní pěvkyně a všestranně vzdělaná osobnost.

Poprvé s obrovským úspěchem vystoupila v roce 1898 berlínské Dvorní opeře. Hostovala také v Londýně, Vídni, Praze či Paříži. V Metropolitní opeře v New Yorku zpívala mj. po boku Enrica Carusa. Dnes je v povědomí veřejnosti díky svému vyobrazení na dvoutisícikorunové bankovce.

více o Emě Destinnové