6. E

Třídní učitel: Ing. Michal Němeček
Počet žáků:

GO – kurz

Na začátku září jsme se zúčastnili GOkurzu. Tento seznamovací kurz je zaměřen na nově se tvořící kolektivy šestých ročníků, seznámení se s novým třídním učitelem a usnadnění přechodu žákům na druhý stupeň základní školy. Užili jsme si spoustu zábavy a akce splnila svůj účel.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Tv Cj 2.jaz/Pcv M Aj   Z
Út Vz M D OV Hv   CvJaz Vo
St 2.jaz/Drv Cj M Tv PC Fy
Čt TH Cj Aj D Inf Pp
Vv Vv Cj Aj 2.jaz/Sph M

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Ing. Michal Němeček

e-mail: michal.nemecek@zsemydestinnove.cz

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.