6. E

Třídní učitel: Ing. Michal Němeček
Počet žáků:

GO – kurz

Na začátku září jsme se zúčastnili GOkurzu. Tento seznamovací kurz je zaměřen na nově se tvořící kolektivy šestých ročníků, seznámení se s novým třídním učitelem a usnadnění přechodu žákům na druhý stupeň základní školy. Užili jsme si spoustu zábavy a akce splnila svůj účel.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Tv Cj 2.jaz/Pcv M Aj   Z
Út Vz M D OV Hv   CvJaz Vo
St 2.jaz/Drv Cj M Tv PC Fy
Čt TH Cj Aj D Inf Pp
Vv Vv Cj Aj 2.jaz/Sph M

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Ing. Michal Němeček

e-mail: michal.nemecek@zsemydestinnove.cz

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách.