7. A

Počet žáků:

Lyžařský kurz

Vážení rodiče,
zasíláme pokyny k platbě lyžařského kurzu. Rodiče žáků, kteří se kurzu neúčastní, tuto zprávu ignorujte.

Pokyny k platbě akce: Lyžařský kurz Pec pod Sněžkou 24. 2. 2018 - 3. 3. 2018
číslo účtu: 833061/0100

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Konstantní symbol: 0558
Specifický symbol: 81
Cena: 4200,- Kč
Termín platby: do 20. 12. 2017

Je nutné, aby byly uvedeny specifický i variabilní symbol plateb dle výše uvedených pokynů, jinak nebude možné platbu identifikovat!!!​

Projektový den

Zařízení na energetické využívání odpoadů ZEVO Malešice

Ve čtvrtek 19.10.2017 jsme se v rámci projektového dne vypravili do Malešic, zjistit, co se děje s komunálním odpadem, který vyrobíme v našich pražských domácnostech.

Objektem nás provázel pan Kolář, který nás seznámil s fakty, čísly a daty a přidal i pár zajímavostí. Například to, že ačkoli by se zdálo, že opak je pravdou, v okolí spalovny je tak čisté životní prostředí, že na jejím komínu sídlí sokol stěhovavý.

ZEVO Malešice patří mezi čtyři existující spalovny v České republice a stavět se začala již v r.1988 a svou činností umožňuje výrobu energie pro ohřev vody až 20 000 pražských domácností.

Exkurze byla velmi podnětná.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj M Pp 2.jaz/Drv Z Aj   Vo
Út M Pc D Fy Cj   Vv Vv
St Tv 2.jaz/Pcv Cj Z Pp Inf
Čt TH M D Aj Fy 2.jaz/Sph
M Cj Aj Hv Tv CvJaz

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Eva Kunce

e-mail: eva.kunce@zsemydestinnove.cz

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...