7. D

Lyžařský kurz

Pokyny k platbě akce: Lyžařský kurz Pec pod Sněžkou 24. 2. 2018 - 3. 3. 2018
číslo účtu: 833061/0100

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Konstantní symbol: 0558
Specifický symbol: 81
Cena: 4200,- Kč

Projektový den

V rámci projektového dne jsme se věnovali oblíbené podzimní tradici - výrobě a pouštění létajících draků. Kromě konstrukčních a manuálních dovedností jsme si vyzkoušeli i spolupráci ve dvojicích. Pochopení rčení "ve dvou se to lépe táhne" bylo pro některé spolupracující velmi obtížné. Přesto se ke zdárnému konci dopracoval každý. Poté jsme se přesunuli na Letnou, kde na nás bohužel čekalo úplné bezvětří. I přesto se všichni s vervou pustili do pokusů o vzlet. Jak rychle vše začalo, tak i rychle skončilo. Přemíru snahy nepřežila většina draků. I přesto hodnotím projekt jako vydařený, protože nyní každý ví, že dokáže zkonstruovat draka a jistě si i většina účastníků uvědomila, jak obtížná, ale užitečná, je funkční spolupráce.

více fotek zde

video zde

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po M Čj Hv 2.jaz/Drv Tv Aj   Inf
Út Čj Fy M Z Pp   Vv Vv
St Čj 2.jaz/Pcv Pc M Vo D
Čt TH Fy Čj Aj Z 2.jaz/Sph
Pp M Aj Tv D CvJaz

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Matěj Měchura

e-mail: matej.mechura@zsemydestinnove.cz

Příběhy našich sousedů

Národní technická knihovna

Závěrečná prezentace žákyň 9. ročníku proběhne ve čtvrtek 1. března 2018 od 15:30 v NTK.