7. D

Počet žáků: 23

Lyžařský kurz

Vážení rodiče,
zasíláme pokyny k platbě lyžařského kurzu. Rodiče žáků, kteří se kurzu neúčastní, tuto zprávu ignorujte.

Pokyny k platbě akce: Lyžařský kurz Pec pod Sněžkou 24. 2. 2018 - 3. 3. 2018
číslo účtu: 833061/0100

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Konstantní symbol: 0558
Specifický symbol: 81
Cena: 4200,- Kč
Termín platby: do 20. 12. 2017

Je nutné, aby byly uvedeny specifický i variabilní symbol plateb dle výše uvedených pokynů, jinak nebude možné platbu identifikovat!!!​

Projektový den

V rámci projektového dne jsme se věnovali oblíbené podzimní tradici - výrobě a pouštění létajících draků. Kromě konstrukčních a manuálních dovedností jsme si vyzkoušeli i spolupráci ve dvojicích. Pochopení rčení "ve dvou se to lépe táhne" bylo pro některé spolupracující velmi obtížné. Přesto se ke zdárnému konci dopracoval každý. Poté jsme se přesunuli na Letnou, kde na nás bohužel čekalo úplné bezvětří. I přesto se všichni s vervou pustili do pokusů o vzlet. Jak rychle vše začalo, tak i rychle skončilo. Přemíru snahy nepřežila většina draků. I přesto hodnotím projekt jako vydařený, protože nyní každý ví, že dokáže zkonstruovat draka a jistě si i většina účastníků uvědomila, jak obtížná, ale užitečná, je funkční spolupráce.

více fotek zde

video zde

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po M Čj Hv 2.jaz/Drv Tv Aj   Inf
Út Čj Fy M Z Pp   Vv Vv
St Čj 2.jaz/Pcv Pc M Vo D
Čt TH Fy Čj Aj Z 2.jaz/Sph
Pp M Aj Tv D CvJaz

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Matěj Měchura

e-mail: matej.mechura@zsemydestinnove.cz

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.