7. E

O třídě

Třídní učitelka:  Mgr. Martina Kučerová
Počet žáků:

Exkurze do útulku pro psy v Troji

Dne 29.11.2017 jsme se vydali do trojského útulku pro opuštěná zvířata Městské policie Praha. Rozhodli jsme se podíl z výtěžku z prodeje na loňských vánočních trzích, který jsme jako třída dostali k dispozici, věnovat potřebným zvířatům. Vybrali jsme trojský útulek a tamním pejskům jsme dovezli dobroty a pamlsky. V zařízení je toho času asi stovka psů, od štěnat až po psí seniory. Návštěva útulku byla velmi emotivním zážitkem, pro některé z nás zprvu až smutným, no nakonec jsme odcházeli s vědomím, že těmto pejskům se daří dobře, že mají zázemí, stravu, péči a vlídné zacházení stran zaměstnanců. Navíc jsme se dozvěděli, že naprostá většina psů si najde nové majitele a jsou v zařízení dočasně. Kromě psů byli na stanici i hadi a jedna želva. Pracovníci městské policie odvádějí velmi záslužnou činnost. Fotodokumentaci z naší návštěvy si můžete prohlédnout v galerii.

Lyžařský kurz

Vážení rodiče,
zasíláme pokyny k platbě lyžařského kurzu. Rodiče žáků, kteří se kurzu neúčastní, tuto zprávu ignorujte.

Pokyny k platbě akce: Lyžařský kurz Pec pod Sněžkou 24. 2. 2018 - 3. 3. 2018
číslo účtu: 833061/0100

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Konstantní symbol: 0558
Specifický symbol: 81
Cena: 4200,- Kč
Termín platby: do 20. 12. 2017

Je nutné, aby byly uvedeny specifický i variabilní symbol plateb dle výše uvedených pokynů, jinak nebude možné platbu identifikovat!!!​

Projektový den

Zařízení na energetické využívání odpoadů ZEVO Malešice

Ve čtvrtek 19.10.2017 jsme se v rámci projektového dne vypravili do Malešic, zjistit, co se děje s komunálním odpadem, který vyrobíme v našich pražských domácnostech.

Objektem nás provázel pan Kolář, který nás seznámil s fakty, čísly a daty a přidal i pár zajímavostí. Například to, že ačkoli by se zdálo, že opak je pravdou, v okolí spalovny je tak čisté životní prostředí, že na jejím komínu sídlí sokol stěhovavý.

ZEVO Malešice patří mezi čtyři existující spalovny v České republice a stavět se začala již v r.1988 a svou činností umožňuje výrobu energie pro ohřev vody až 20 000 pražských domácností.

Exkurze byla velmi podnětná.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Cj Hv M 2.jaz/Drv Tv Aj   Vv Vv
Út Vo Z Cj Pc D Pp
St Inf 2.jaz/Pcv Z M Cj Fy
Čt Th D Pp Aj M 2.jaz/Sph
Fy Cj Aj Tv M CvJaz

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Martina Kučerová

e-mail: martina.kucerova@zsemydestinnove.cz

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.