8. B

Třídní učitelka:  Mgr. Martina Kučerová
Počet žáků:27

Go dopoledne na Ladronce

20. září jsme strávili pět hodin herními a sportovními aktivitami, abychom sdružili třídní kolektiv. Akce se zdařila na výbornou, těšíme se na další podobný program.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Martina Kučerová

e-mail: martina.kucerova@zsemydestinnove.cz

Přiložené soubory

Othello otázky.docx 13 kB Dokument
Othello.pdf 6 MB PDF dokument
Zkrocení zlé ženy(1).pdf 2 MB PDF dokument

Předškolák: Podzimní hrátky

15. 11. 2018

Českomalínská

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.