9. B

Bruslení

Bruslení - Malá sportovní hala Holešovice, 11.2.2019

Závěrečné práce

Žáci 9. ročníku zpracovávají na ukončení školní docházky závěrečnou práci, kterou prezentují v jednotlivých předmětech před vyučujícími a svými spolužáky.

Tři vybrané práce budou žáci prezentovat při slavnostním ukončení školní docházky před vedením školy.

Projektový den Republika stoletá

V rámci projektového dne si žáci třídy 9. B připravili tematické prezentace pro své mladší spolužáky. Slavné okamžiky naší republiky si rozdělili do 6 témat. Návštěvník zde našel stánek s poslechem undergroundové hudby, zkušebnu s historickými módními kousky, kvíz o znalostech prezidentů a státních symbolů, diskuzi a prezentaci o významu mobilizace a obrany a na závěr se seznámil se sametovou revolucí, která změnila vše.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Ing. Eva Arazimová

e-mail: eva.arazimova@zsemydestinnove.cz

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.

Den otevřených dveří MŠ

14. 3. 2019

Hlavní budova školy

Den otevřených dveří v MŠ pro děti a jejich rodiče od 10-12 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930.