9. B

Třídní učitelka: Ing. Eva Arazimová

Společenský den

Petschkův palác, chrám sv. Cyrila a Metoděje

V rámci doplnění učiva dějepisu jsme navštívili historické budovy v centru Prahy, spojené s historií našeho národa

Sv. Valentýn - červený den

Bruslení

Bruslení - Malá sportovní hala Holešovice, 11.2.2019

Závěrečné práce

Žáci 9. ročníku zpracovávají na ukončení školní docházky závěrečnou práci, kterou prezentují v jednotlivých předmětech před vyučujícími a svými spolužáky.

Tři vybrané práce budou žáci prezentovat při slavnostním ukončení školní docházky před vedením školy.

Projektový den Republika stoletá

V rámci projektového dne si žáci třídy 9. B připravili tematické prezentace pro své mladší spolužáky. Slavné okamžiky naší republiky si rozdělili do 6 témat. Návštěvník zde našel stánek s poslechem undergroundové hudby, zkušebnu s historickými módními kousky, kvíz o znalostech prezidentů a státních symbolů, diskuzi a prezentaci o významu mobilizace a obrany a na závěr se seznámil se sametovou revolucí, která změnila vše.

školní rok 2018/19

školní rok 2017/18