9. B

Třídní učitelka: Bc. Denisa Dubšíková
Počet žáků:

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Vz Cj Tv M Fy Ch   M/Ak/Sph Hv
Út D M Z Aj Cj 2.jaz
St Vv Ch Aj Cj M 2.jaz
Čt ZH M Fy Cj   Pp Čj/Ak/Sph
2.jaz Tv M Vo Pc Aj

školní rok 2017/18

školní rok 2016/18

Kontaktujte třídního učitele

Denisa Dubšíková

e-mail: denisa.dubsikova@zsemydestinnove.cz

Ředitelské volno

ZŠ 1.st. dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na ČM od 6.30 – 18. 00 hod. MŠ dle zájmu rodičů pro přihlášené děti provoz sloučen na HB odd. Motýlci 7.00 – 17. 00 hod.

Zápis do MŠ

Hlavní budova školy: nám. Svobody 3/930, přízemí od 13 - 17 hod. Informace a dokumenty k zápisu budou postupně zveřejněny na stránkách školy: Dokumenty - Zápis MŠ

Ředitelské volno