9. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Dočkalová
Počet žáků:

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Pp D Cj M Ch   Tv Ak/M/Sph Vv
Út M Hv Vz Aj Fy 2.jaz
St Cj M Aj Fy Tv 2.jaz
Čt TH Ch Cj Z   M Ak/Čj/Sph
2.jaz Vo M Pc Cj Aj

školní rok 2017/18

školní rok 2016/17

Kontaktujte třídního učitele

Mgr. Pavla Dočkalová

e-mail: pavla.dockalova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.