9. C

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Dočkalová
Počet žáků:

Bílkova vila

Žákyně naší třídy (Niky Landers, Sára Miksová, Kačka Andreasová, Julča Zedníková a Adél Panošová) vyhrály v soutěži Příběhy našich sousedů třetí místo a díky tomu navštívila naše třída prohlídku secesně-symbolistické Bílkovy vily a zúčastnila se následného workshopu v ateliéru F. Bílka.

Den jara

Do projektu celé školy se zapojilo aspoň pár z nás. Děkujeme zúčastněným!

Projektový den NTM

Dne 20.3. proběhl projektový den, který jsme využili pro návštěvu Národního Technického muzea.

Projekt Finanční Svoboda

Vybraní žáci naší třídy se zúčastnili akce Finanční Svoboda, kde se měli možnost naučit finanční hru, ve které pracují s finančním trhem a jeho produkty.

Vánoční trhy

Tento rok měla naše třída za úkol připravit na vánoční trhy stánek s občerstvením. Vše se nám vydařilo a akce se opravdu vydařila.

Projektový den

Naše třída se vrhla na vánoční pečení perníčků pro pacienty LDN a pro radost jim žáci vytvořili i vánoční přáníčka, která jim osobně i s perníčky sli předat.

Schola Pragensis

23.listopadu navštívila třída 9.C Veletrh středních škol, který se konal v Kongresovém centru na Vyšehradě. Tato akce některým žákům pomohla v rozhodování, na kterou školu dát přihlášku.

Rozvrh

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Po Pp D Cj M Ch   Tv Ak/M/Sph Vv
Út M Hv Vz Aj Fy 2.jaz