Berušky

O třídě

Učitelé: Anna Tomasy, Markéta Dočekalová
Počet dětí: 15

Našim cílem je šťastné a spokojené dítě.

Aktuálně:

Těšíme se na Vás v novém školním roce 2017/2018

Kontaktujte učitele

Pevná linka: 220 561 713

Mobilní telefon: + 420 602 487 875

e-mail: skolka@zsemydestinnove.cz

e-mail: anna.chabova@zsemydestinnove.cz

e-mail: marketa.docekalova@zsemydestinnove.cz

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.