Dotace a granty

Pro rok 2017 byly schváleny tyto dotace:

• Boys and Girls: 4.800 Kč
  • Bezpečné klima 80.000 Kč
  • Unplugged 37.500 Kč
  • Šablony 2017/19 1.413.431,40 Kč
  • Jazyková šestka 1.838.400 Kč
  • Otevřený svět 836.400 Kč
  • Týmové vzdělávání: 37.000 Kč
  • Bezpečně online: 14.100 Kč
  • Prožitkové kurzy 6. tříd: 22.000 Kč

Dlouhodobé granty

Dlouhodobé granty jsou jsou financovány MČ Prahy 6 a Magistrátem hl. m. Prahy.
Jsou zaměřeny především na prevenci návykových látek (nikotin, alkohol).
Díky jednomu z grantů pravidelně organizujeme prožitkové kurzy pro šesté třídy.

Prožitkové kurzy (grant MČ Prahy 6)

Škola organizuje podzimní třídenní kurzy podle metodiky zážitkové pedagogiky. Vyškolení pedagogové se v 6. třídách, jejichž třídní kolektivy jsou většinou nově složeny, snaží navodit dobrou atmosféru, upevnit kolektivy, promluvit o individualismu, učit žáky chápat slovo tolerance, řešit obtížné situace, které mohou ve škole nastat. Vše se odehrává v akci,
v činnostech adrenalinových, skutečně prožitkových.

Otevřený svět (grant MČ Prahy 6)

Škola pořádá každoročně studijní výjezdy žáků do zahraničí (Anglie, Francie, Španělsko). Největší hodnotu mají výměnné pobyty žáků (Madrid, Paříž), kterým předchází pobyt zahraničních studentů v Praze. Žáci jsou ubytováni v rodinách. Dopoledne probíhá výuka ve škole, odpoledne prohlídka města a okolí. Velkým přínosem je možnost navázání přátelství s francouzskými a španělskými dětmi, která často přetrvají.

Jazyková šestka (grant MČ Prahy 6)

Škola  v maximální míře využívá nabídky ÚMČ Prahy 6 na podporu výuky anglického jazyka v 1. a 2. ročníku ( 2 hodiny anglického jazyka, 1 hodina výtvarné výchovy v anglickém jazyce a nabídka 1 hodiny kroužku anglického jazyka s rodilým mluvčím)  a dalšího cizího jazyka v 6. a 7. ročníku (4 hodiny týdně).

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.