Indiánské léto

1. 7. – 4. 7. 2018

Městský tábor v mateřské škole ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Prožijte s námi týden plný zážitků, indiánských her, rytmické hudby, barevného tvoření a odpočinku v Teepee v naší indiánské vesnici.

Provoz 7,00-17,00 Vhodné pro děti ve věku 3-7 let.

Cena včetně stravy 2.200, -

Přihlášky a informace: skolka@zsemydestinnove.cz

Přiložené soubory

Indiánské léto 659 kB PDF dokument

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ