Indiánské léto

6. 8. – 1 0. 8. 2018

Městský tábor v mateřské škole ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Prožijte s námi týden plný zážitků, indiánských her, rytmické hudby, barevného tvoření a odpočinku v Teepee v naší indiánské vesnici.

Provoz 7,00-17,00 Vhodné pro děti ve věku 3-8 let.

Cena včetně stravy 2.400, -

Přihlášky a informace: skolka@zsemydestinnove.cz

Přiložené soubory

Letní provoz 217 kB PDF dokument
Indiánské léto leták 632 kB PDF dokument
Indiánské léto informace 533 kB PDF dokument

Předškolák: Podzimní hrátky

15. 11. 2018

Českomalínská

Setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (16.00 až 17.00 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy.