Motýlci

Učitelé: Zuzana Fojtová, Petra Knapová
Počet dětí: 15

Aktuálně:

Březen - "Jaro klepe na dveře, Emička mu otevře"

Co nás čeká?

1.  sportovní den v Beach clubu

2.  beseda s myslivcem

3.  Malá technická univerzita

4.   Jak přišlo kuře na svět...( beseda a ukázka živé slepičky a kuřátka )

Kontaktujte učitele

Pevná linka: 220 561 713

Mobilní telefon: + 420 773 747 545

e-mail: skolka@zsemydestinnove.cz

e-mail: zuzana.fojtova@zsemydestinnove.cz

e-mail: petra.knapova@zsemydestinove.cz

Start v 18:00 hodin. Vyhlášení školního projektu Zlatá Ema „Republika stoletá“ a předání ocenění vítězům v jednotlivých kategoriích.

Zápis do 1. ročníku ZŠ

2. 4. 2019 - 3. 4. 2019

Hlavní budova školy

Zápis do 1. ročníku ZŠ 14 - 18 hod. v hlavní budově nám. Svobody 3/930. Dokumenty naleznete v odkazu Dokumenty - Zápis ZŠ