Motýlci

O třídě

Učitelé: Zuzana Fojtová, Mgr. Impassa Ifoli Ivana
Počet dětí: 15

Našim cílem je šťastné a spokojené dítě.

Aktuálně:

Těšíme se na Vás v novém  roce 2018 !

Kontaktujte učitele

Pevná linka: 220 561 713

Mobilní telefon: + 420 773 747 545

e-mail: skolka@zsemydestinnove.cz

e-mail: zuzana.fojtova@zsemydestinnove.cz

e-mail: ivana.impassaifoli@zsemydestinove.cz

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...