O školní družině

Provoz školní družiny:  pondělí - pátek 6,30 – 18,00

Školní družina ve školním roce 2017/2018 pracuje rozděleně ve dvou budovách podle jednotlivých ročníků - hlavní budova školy a budova v Českomalínské ulici. Družina na hlavní budově školy pracuje v šesti odděleních a družina v Českomalínské pracuje v devíti odděleních formou odpočinkových, rekreačních a zájmových činností. Každé oddělení pracuje dle schváleného ročního plánu a rozvrhu činností schváleného pro každé oddělení.

Žáci jsou do školní družiny přihlášeni na základě zápisního lístku a platby školní družiny. Příchody a odchody žáků jsou do zápisového lístku zaznamenány zákonným zástupcem. Žáci odchází domů pouze na základě písemného uvolnění a souhlasu rodičů. (Nelze žáky uvolnit na základě telefonického rozhovoru z důvodu bezpečnosti žáků).

Denní rozvrh činností ve ŠD:

06,30 – 07,40  výchovná činnost rekreační a tělovýchovná

11,40 – 13,30 hygienická příprava na oběd, odpočinková činnost

13,30 – 15,15  vycházky nebo individuální činnost, zájmová činnost

15,15 – 15,30  příprava do vyučování (individuálně, i dle zájmu rodičů)

15,30 – 18,00  zájmová činnost, postupný odchod dětí

Obsazení oddělení ve školním roce 2017/2018

Budova Českomalínská (ČM):

1. oddělení  Zdena Svobodová   ČM 1.A

2. oddělení  Kristýna Dvořáková   ČM 1.B

3. oddělení  Lenka Johnová   ČM 1.C

4. oddělení  Ilona Krejčí   ČM 2.A

5. oddělení  Miluše Rychtaříková   ČM 2.B

6. oddělení  Hana Hříbalová   ČM 2.C

7. oddělení  Liliana Myšičková   ČM 2.D

8. oddělení  Kateřina Kobrová   ČM 3.A

9. oddělení  Luciana Vitteková   ČM 3.B

Hlavní budova (HB)

10. oddělení Josefína Hettnerová   HB 3.C + 5.D

11. oddělení Terezia Živická   HB 3.D

12. oddělení Eva Balíková  HB 4.A + 5.C

13. oddělení Libuše Jandová  HB 4.B

14. oddělení Michaela Hrdličková  HB 4.C + 5.A

15. oddělení Zuzana Roubíčková  HB 4.D + 5.B

Ředitelské volno

Provoz MŠ sloučen na hlavní budovu od 7 - 17 hod. podle písemně přihlášených dětí, se stravou. Provoz ŠD 1.st. sloučen na budovu Českomalínská od 6.30 - 18.00 hod. podle písemně přihlášených žáků, bez stravování.