Objednávání obědů

Objednávání obědů - vstup do webové aplikace »

Telefonické objednávání a odhlašování obědů
telefon: 233 340 608

Objednávání obědů

Jídlo je nutné si objednat minimálně den předem v době vydávání obědů, a to pomocí čipu nebo prostřednictvím internetu. Pokud má strávník dostatečný finanční kredit, je možno si navolit obědy na celý měsíc předem. Během měsíce je možné změnit výběr menu. Změnu na následující den lze provést nejpozději do 14.30 hod. dne předchozího. Odhlásit oběd na následující den lze nejpozději den předem do 14.30 hod. Pokud si strávník oběd včas neodhlásí, je mu oběd poskytnut do přinesených nádob 1. den onemocnění.

Čip, pokud není poškozen, lze používat po celou dobu školní docházky.
V případě ztráty nebo znehodnocení je nutné koupit nový. Cena čipu je 50,- Kč.

Postup při objednáváni obědů prostřednictvím internetu

1. Zadejte internetovou adresu www.strava.cz nebo klepněte na odkaz Vstup do webové aplikace nahoře na této stránce.
  2. Do položky zařízení vyplňte 2725
  3. Vyplňte: Uživatel – příjmení a jméno (prijmenijmeno) bez diakritiky, malá písmena
  4. Heslo: 1234
  5. Pro objednání obědů potvrďte položku objednávky. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky odeslat.
  6. Ze systému se odhlaste potvrzením položky odhlášení.

Běžný provoz

Provoz MŠ, ZŠ dle běžného režimu a výuky podle rozvrhu.