Školní akademie

Tradice školních akademií v ZŠ Emy Destinnové

Školní akademie patří k tradičním akcím naší školy. Koná se v červnu a děti z prvního i druhého stupně při nich předvádějí  krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Žáci se také uplatňují jako moderátoři. V závěru celého programu svá taneční čísla předvádějí deváťáci, kteří se tak zpravidla originálním způsobem loučí se školou. V několika posledních ročnících školní akademie vystupovaly i paní učitelky.
Akademie se vždy setká s velkým ohlasem publika, a to jak na dopoledních generálkách pro žáky, tak zvláště při večerním vystoupení, kdy účinkujícím přijdou zatleskat jejich rodiče a příbuzní i ostatní žáci školy - nejen současní, ale i mnozí absolventi.

více fotek zde a video zde

Ředitelské volno

Provoz MŠ sloučen na hlavní budovu od 7 - 17 hod. podle písemně přihlášených dětí, se stravou. Provoz ŠD 1.st. sloučen na budovu Českomalínská od 6.30 - 18.00 hod. podle písemně přihlášených žáků, bez stravování.