Školní akademie

Tradice školních akademií v ZŠ Emy Destinnové

Školní akademie patří k tradičním akcím naší školy. Koná se v červnu a děti z prvního i druhého stupně při nich předvádějí  krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Žáci se také uplatňují jako moderátoři. V závěru celého programu svá taneční čísla předvádějí deváťáci, kteří se tak zpravidla originálním způsobem loučí se školou. V několika posledních ročnících školní akademie vystupovaly i paní učitelky.
Akademie se vždy setká s velkým ohlasem publika, a to jak na dopoledních generálkách pro žáky, tak zvláště při večerním vystoupení, kdy účinkujícím přijdou zatleskat jejich rodiče a příbuzní i ostatní žáci školy - nejen současní, ale i mnozí absolventi.

více fotek zde a video zde

Předškolák - setkání pro rodiče a předškoláky formou odpoledních setkání (15.30 až 16.30 hodin) a konzultací zaměřených na kladnou motivaci pro vstup do školy, poznání nového prostředí, nových kamarádů i paní učitelky 1. třídy....

Schola Pragensis 2017

Buď režisérem svého života – Schola Pragensis 2017 „Buď režisérem svého života“ je nové motto pro letošní ročník přehlídky pražských škol Schola Pragensis 2017.