Speciální pedagog

Mgr. Kateřina Kroužilová

Konzultační hodiny po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě:

hlavní budova: středa 14.00 – 16.00 hod.

telefon:  224 311 370, l. 122

Českomalínská: úterý 8.45 – 11.40 hod.

e-mail: katerina.krouzilova@zsemydestinnove.cz

• Vykonává činnosti zaměřené na vyhledávání  žáků s rizikem vzniku speciálních vzdělávacích potřeb a na podporu integrovaných žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP), všech ostatních žáků, kteří potřebují speciálně pedagogickou podporu a  žáků s přechodnými problémy.

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.

Koncert "Kapela ve škole"

Aula

V pátek 26. 1. 2018 se od 10:00 v aule bude konat závěrečný koncert projektu Kapela ve škole. Projekt probíhá po celý leden ve čtvrtých a některých pátých třídách. Všechny děti, rodiče, i kamarádi a přátelé, jsou srdečně zváni...