Tiskopisy k zápisu

O zařazení dítěte do konkrétní třídy a samotném přijetí dítěte rozhoduje ve správním řízení ředitel školy do 30 dnů od podání přihlášky zákonným zástupcem.

Potřebné dokumenty k zápisu do 1. ročníku:

1. Rodný list dítěte.
  2. Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání 2017-2018.
  3. Dotazník pro rodiče žáka do 1. ročníku.
  4. Občanský průkaz zákonného zástupce (pro doložení trvalého pobytu).
  5. U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR.
  6. Kartičku VZP
  7. Případná odborná a jiná doporučení.
  8. Pro odklad školní docházky nebo dřívější nástup dítěte do školy (zápis pětiletých): 1) formulář Žádost o odklad, 2) dokument z PPP nebo SPC a 3) od odborného lékaře.

Ředitelské volno

Provoz MŠ sloučen na hlavní budovu od 7 - 17 hod. podle písemně přihlášených dětí, se stravou. Provoz ŠD 1.st. sloučen na budovu Českomalínská od 6.30 - 18.00 hod. podle písemně přihlášených žáků, bez stravování.