Tiskopisy k zápisu

O zařazení dítěte do konkrétní třídy a samotném přijetí dítěte rozhoduje ve správním řízení ředitel školy do 30 dnů od podání přihlášky zákonným zástupcem.

Potřebné dokumenty k zápisu do 1. ročníku:

1. Rodný list dítěte.
  2. Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání
  3. Dotazník pro rodiče žáka do 1. ročníku.
  4. Občanský průkaz zákonného zástupce (pro doložení trvalého pobytu).
  5. U cizinců pas a povolení k pobytu na území ČR.
  6. Kartičku VZP
  7. Případná odborná a jiná doporučení.
  8. Pro odklad školní docházky nebo dřívější nástup dítěte do školy (zápis pětiletých): 1) formulář Žádost o odklad, 2) dokument z PPP nebo SPC a 3) od odborného lékaře.

Zápis do 1.r. šk. rok 2018/19:

Vážení rodiče,
zápis do 1. tříd pro školní rok 2018/19 se bude konat ve dnech 10. a 11. dubna 2018 od 14.00 do 18.00 na hlavní budově školy nám. Svobody 3/930.
Upozorňujeme, že podle novely školského zákona je potřeba, aby rodiče, kteří budou pro své dítě žádat odklad zahájení povinné školní docházky, přišli na zápis již s doporučením poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Vzhledem k dlouhým objednacím termínům si prosíme vyšetření zajistěte včas.

Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče plánujeme na 25. ledna 2018 od 10-12 hod. v budově Českomalínská 35.
V předstihu budou zveřejňovány další informace i formuláře, sledujte prosíme tuto stránku.

Den otevřených dveří pro předškoláky s rodiči v Českomalínské ulici, 10-12 hod. Setkání s ředitelem školy Mgr. Otou Bažantem, možnost nahlédnutí do výuky 1.- 2. tříd.