Zahraniční zájezdy

• pořádáme výukové zájezdy, a to především do Anglie, Francie a Španělska
  • délka pobytu je cca týden až dva týdny
  • specifikem je bydlení v rodinách a návštěva místní školy
  • kromě výuky ve škole mají žáci bohaté možnosti seznámit se s kulturními památkami a způsobem života v navštívené oblasti, ověřit si své konverzační dovednosti v cizím jazyce a zlepšit je
  • žáci z pobytu zpracovávají deník a dále jej využívají ve výuce, v projektech apod.
  • žákům s trvalým bydlištěm v Praze 6 je poskytována dotace Úřadu MČ Praha 6

Anglie 2017 více foto zde

Vážení rodiče, z organizačních a provozních důvodů bude zkrácena výuka.

Projektový den

19. 10. 2018

Téma: "Republika stoletá" - náplň projektového dne bude v rámci výuky dle dopoledního rozvrhu tříd pod vedením TU.